O ZVU STROJÍRNÁCH

ZVU STROJÍRNY, a.s. je významným českým dodavatelem komplexních zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl do celém světě. Díky šířce svého záběru, výrobním kapacitám a technologickým dovednostem jsme na českém trhu naprostým unikátem.

Naše společnost, svými kvalitativními i kvantitativními parametry, patří mezi 10 předních strojírenských závodů v Evropě. Od roku 2014 jsme součástí strojírenské divize velké průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP.

ZVU STROJÍRNY, a.s. mají v regionu Hradce Králové dlouholetou tradici. Zde již mnoho let posiluje význam strojírenského odvětví a trvale vytváří pracovní příležitosti pro širokou škálu uchazečů o zaměstnání.

Naší velkou výhodou je kontinuální vývoj produktů i výrobních technologií. Díky nim držíme krok s nároky našich partnerů i celosvětového trhu. Naši zaměstnanci jsou proto naší největší předností.

Vysoce kvalifikovaný tým s letitou praxí nejen předává své bohaté zkušenosti nováčkům, ale také pomáhá zlepšovat a zefektivňovat výrobu s přihlédnutím na ekologickou stránku produktů. A to je hlavním důvodem našich obchodních úspěchů v Evropě i ve světě.

Společnost patří do významné průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP, která zajišťuje svým zaměstnancům všech členských společností stabilní pracovní zázemí, bezpečnost práce, spravedlivý systém odměňování, dobré pracovní podmínky, sdílení know-how skrze celou Skupinu, rozvoj pracovníků a možnost kariérního růstu ve Skupin.

Firemní akce

Volná místa

Pojďte pracovat do dobře zavedené a stabilní společnosti, jejíž nejsilnější stránkou jsou její zaměstnanci. Především díky týmu šikovných spolupracovníků, špičkových odborníků a manažerů můžeme realizovat vlastní vývoj a inovace a dodávat vysoce profesionální práci při realizaci velkých zakázek. Naši lidé jsou naše skryté bohatství.


3 důvody, proč k nám

1

O své lidi se poctivě staráme. Našim zaměstnancům přispíváme na dopravu, stravování i penzi. Vážíme si jejich práce, proto odměňujeme za odpracovaná léta a každoročně svým kolegům poskytujeme dostatek odpočinku v rámci týdne dovolené navíc.

2

Děláme na unikátních projektech. Máme široký záběr a zvládáme náročná technologická řešení, včetně montáže, uvedení do provozu a zaškolení personálu. Naše produkty a instalace dodáváme do desítek zemí na všech světadílech. Proto se naši zaměstnanci mohou podílet na montáži i v zahraničí.

3

U nás můžete vyrůst. Kromě počáteční péče během adaptační doby a důkladného zaškolení, se u nás šikovní lidé mohou dále rozvíjet a uplatnit tak svůj potenciál. V rámci profesního i osobnostního rozvoje u nás každý najde podporu zkušených kolegů a mistrů, i celého managementu.

Jak to u nás vypadá?

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá...