Jak to u nás vypadá

K realizaci našich nejnáročnějších projektů potřebujeme hodně prostoru a nejmodernější vybavení. K práci v ZVU STROJÍRNY, a.s. využíváme všech dostupných technologií splňující veškeré podmínky a normy pro zajištění maximální bezpečnosti při práci. Samozřejmostí je neustálé zlepšování pracovního prostředí pro zaměstnance, zajištění kvalitního stravování a kompletního vybavení, včetně ochranných pomůcek potřebných k výkonu práce.

O ZVU strojírnách

Volná místa

Pojďte pracovat do dobře zavedené a stabilní společnosti, jejíž nejsilnější stránkou jsou její zaměstnanci. Především díky týmu šikovných spolupracovníků, špičkových odborníků a manažerů můžeme realizovat vlastní vývoj a inovace a dodávat vysoce profesionální práci při realizaci velkých zakázek. Naši lidé jsou naše skryté bohatství.


3 důvody, proč k nám

1

O své lidi se poctivě staráme. Našim zaměstnancům přispíváme na dopravu, stravování i penzi. Vážíme si jejich práce, proto odměňujeme za odpracovaná léta a každoročně svým kolegům poskytujeme dostatek odpočinku v rámci týdne dovolené navíc.

2

Děláme na unikátních projektech. Máme široký záběr a zvládáme náročná technologická řešení, včetně montáže, uvedení do provozu a zaškolení personálu. Naše produkty a instalace dodáváme do desítek zemí na všech světadílech. Proto se naši zaměstnanci mohou podílet na montáži i v zahraničí.

3

U nás můžete vyrůst. Kromě počáteční péče během adaptační doby a důkladného zaškolení, se u nás šikovní lidé mohou dále rozvíjet a uplatnit tak svůj potenciál. V rámci profesního i osobnostního rozvoje u nás každý najde podporu zkušených kolegů a mistrů, i celého managementu.