Volná místa PACOVSKÉ STROJÍRNY

Název pozice Lokalita Obor
Vyhledávání
VÝROBNÍ MANIPULANTŘemeslné a manuální práce, StrojírenstvíPacov
Všechny volné pozice

Nenašli jste vhodnou pozici a máte zájem u nás pracovat?

Zašlete nám svůj životopis

3 důvody, proč k nám

1

Jsme pyšní na naše lidi. Za více než 100 let existence strojíren, vznikla v Pacově nedaleko Pelhřimova silná komunita lidí, která má chuť vytvářet vlastníma rukama hodnoty, které přetrvávají. Naši kolegové nejen, že umí svoje řemeslo, ale také vytvářejí příjemnou rodinnou atmosféru, ve které je radost pracovat.

2

O zaměstnance se dobře staráme. Díky dobrému jménu, historii a stabilitě podniku nemáme o zakázky nouzi. Naši lidé tak mají jistotu trvalého zaměstnání i příjmu. Navíc přispíváme na dopravu, životní pojištění, stravování a každoročně pořádáme řadu společenských akcí a neformálních setkání.

3

Odvádíme poctivou práci. V České republice jsme jedničkou ve výrobě aparátů a technologických zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, část výroby je určena i pro zemědělství. Mezi naše vážené zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Černá hora nebo Becherovka a další známé podniky v Čechách i zahraničí.

Jak to u nás vypadá?
 

img1

Město Pacov leží mezi Táborem a Pelhřimovem, na pomezí Českomoravské vrchoviny a jižních Čech. Prosperita podniku a rozšíření výroby na celkem 12 různých divizí vedla ve 20. letech k mohutné výstavbě a rozšíření PACOVSKÝCH STROJÍREN. Nově jsme zrekonstruovali dvě výrobní haly, třetí hala je nově postavena s nejmodernější technologií pálicího laseru. Modernizací a renovací prošlo také veškeré zázemí pro naše zaměstnance.

 

Jak to u nás vypadá?

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá...