Volná místa DUKLA STROJÍRNY

Název pozice Lokalita Obor

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Všechny volné pozice

Nenašli jste vhodnou pozici a máte zájem u nás pracovat?

Zašlete nám svůj životopis

3 důvody, proč k nám

1

Máme vlastní know-how. Výroba, konstrukce, montáž a provoz energetických zařízení se řídí našimi dlouholetými zkušenostmi a unikátními znalostmi. Pojďte se k nám naučit jedinečné postupy a pracujte s námi na zajímavých projektech.

2

Nabízíme široké uplatnění. Šikovným lidem nabízíme jistotu stabilního zaměstnání a nadstandardní péči. Průběžně hledáme kvalifikované vývojáře, konstruktéry a kolegy s technickým zaměřením na dělnické pozice. Zaměstnání u nás najdou jak zkušení odborníci, tak absolventi vysokých škol.

3

Vážíme si práce našich lidí. Za dobře odvedenou práci nabízíme placené volno navíc, rekondiční pobyty i penzijní připojištění. Umožňujeme osobní/profesní rozvoj a kariérní růst. DUKLA STROJÍRNY provozují i vlastní svářečskou školu.

Jak to u nás vypadá?
img1

Při výrobě složitých aparátů využíváme moderní technologie se současným dodržením všech standardů bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Zároveň respektujeme veškerá ustanovení a nařízení týkajících ochrany životního prostředí. Výroba probíhá v prostorných a dobře osvětlených halách s komfortním zázemím šaten a s moderním stravovacím zařízením.

Jak to u nás vypadá?

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá...